Forever Living products - Krem R3 Factor

Aloesowa emulsja z ekstraktami z owoców. Pomaga skórze w samooczyszczaniu z martwych zrogowaciałych komórek naskórka, sprzyja lepszemu dotlenieniu tkanek i regeneracji skóry, regeneruje naskórek po silnym przesuszeniu. Przywraca naszej cerze prawidłowa równowagę tłuszczowo- wodną oraz działa silnie przeciwzmarszczkowo.
R3 Faktor(
http://www.foreveraloes.eu/produkt/aloesowy-krem-r3-factor-forever-r3-factor) to krem o lekkiej konsystencji, który doskonale
 współpracuje z każdym rodzajem cery. Nadaje się zarówno do rewitalizacji wiosennej skóry
jak i regeneracji naszego naskórka po wielu godzinach spędzonych na słońcu w słoneczne dni. Przywraca on jędrność naszej skórze, nadaje jej zdrowy wygląd i koloryt. Skutecznie likwiduje zmarszczki i co najważniejsze nie dopuszcza do powstawania kolejnych!
Najlepiej widoczne jest jego działanie w okolicach oczy, ust i szyi. Na dłoniach doskonale radzi sobie z brązowymi plamkami, które wraz z wiekiem często pojawiają się na naszych dłoniach.
Kwasy owocowe – alfa- hydroksy kwasy ( zwane również AHA) wraz z aktywnymi składnikami miąższu aloesowego  pielęgnują i rewitalizują skórę  w miejscach gdzie najbardziej narażona jest na procesy starzenia. Poprawiają funkcje tkankowe skóry, poprzez naturalne złuszczanie i pobudzanie komórek podstawnych umiejscowionych w naszej skórze do  pracy. Jest on nieoceniony gdy pragniemy przywrócić naszej cerze ładny koloryt, gładkość i prawidłowe nawilżenie skóry. Stosowany jako krem pod oczy likwiduje zmarszczki  i odżywia delikatną skórę wokół oczu.
W jego składzie oprócz kwasów owocowym i miąższu aloesowego znajdziemy  Witaminę E, która ma właściwości antyutleniające, Ekstrakt z zielonej herbaty- który działa odprężająco i uspokajająco  oraz filtr promieniowania UV.